

Керамічна плитка Сходинка Iroko Wood Peldano Grosso 33x120 Arttek Venatto з колекції Arttek Venatto виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка Iroko Wood Peldano Grosso 33x120 Arttek Venatto найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Сходинка Iroko Wood Peldano Grosso 33x120 Arttek Venatto з колекції Arttek Venatto може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка Ероко Вуд Пелдейно Гросо 33x120 Арттек Венетто з колекції Арттек Венетто", на неправильно прочитаном як "Сходинка Іроко Вуд Пелдано Гроссо 33x120 Арттек Венатто з колекції Арттек Венатто". Виробник цієї плитки Venatto може бути помилково написаний як Venatto, Venatt, Венетто, Венатто і навіть як Мутфеещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33 × 120 см |
| Вага | 19.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Venatto |
| Серія | Arttek Venatto |
| Колекція | Arttek |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.26 м.кв. |
| Товщина | 18 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 3 шт / 48.2 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Сходинка |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,38,47) HEX: #78694a RGB: 120, 105, 74 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(40,33,53) HEX: #87785b RGB: 135, 120, 91 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 404 404 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Сходинка Iroko Wood Peldano Grosso 33x120 Arttek Venatto з колекції Arttek Venatto