Плитка Arttek Venatto Іспанія

Плитка серії Arttek Venatto виробництва Venatto (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Arttek Venatto необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Arttek Venatto, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Arttek Venatto для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 446,50 грн., у серії представлено 22 плиток.
Керамічна плитка з колекції Arttek Venatto виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Вага: | 33 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Arttek Venatto |
| Колекція: | Arttek |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1.44 м.кв. / 4 шт / 33 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 84CO3PS |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 33 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Arttek Venatto |
| Колекція: | Arttek |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1.44 м.кв. / 4 шт / 33 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 78BU9PB |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 22 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Arttek Venatto |
| Колекція: | Arttek |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 м.кв. |
| Товщина: | 18 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.96 м.кв. / 4 шт / 22 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 84CO31S |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 22 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Arttek Venatto |
| Колекція: | Arttek |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 м.кв. |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.96 м.кв. / 4 шт / 22 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 78CO-73 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 22 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Arttek Venatto |
| Колекція: | Arttek |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 м.кв. |
| Товщина: | 18 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.96 м.кв. / 4 шт / 22 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 78CO-34 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 22 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Arttek Venatto |
| Колекція: | Arttek |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 м.кв. |
| Товщина: | 18 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.96 м.кв. / 4 шт / 22 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 80RR41P |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 33 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Arttek Venatto |
| Колекція: | Arttek |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1.44 м.кв. / 4 шт / 33 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 33 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Arttek Venatto |
| Колекція: | Arttek |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1.44 м.кв. / 4 шт / 33 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Arttek Venatto |
| Колекція: | Arttek |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 10 шт / 72.2 кг |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 78DU41P |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Arttek Venatto |
| Колекція: | Arttek |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 10 шт / 72.2 кг |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 84DU41S |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 22.14 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Arttek Venatto |
| Колекція: | Arttek |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 2.5 м.кв. |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 3 шт / 39.2 кг |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 78CO-24 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |
Характеристики
| Вага: | 44.15 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Arttek Venatto |
| Колекція: | Arttek |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 2.88 м.кв. |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 3 шт / 39.2 кг |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 80DU43P |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Arttek Venatto |
| Колекція: | Arttek |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 10 шт / 72.2 кг |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 84DU4PS |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Arttek Venatto |
| Колекція: | Arttek |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 3 шт / 39.2 кг |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 78BU97P |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |
Характеристики
| Вага: | 28.5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Arttek Venatto |
| Колекція: | Arttek |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 3 м.кв. |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 3 шт / 39.2 кг |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 78CO-23 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |
Характеристики
| Вага: | 40.32 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Arttek Venatto |
| Колекція: | Arttek |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 2.88 м.кв. |
| Товщина: | 18 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 3 шт / 48.2 кг |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 80DU43E |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |
Характеристики
| Вага: | 44.15 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Arttek Venatto |
| Колекція: | Arttek |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 2.88 м.кв. |
| Товщина: | 18 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 3 шт / 48.2 кг |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 80BU93P |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Arttek Venatto |
| Колекція: | Arttek |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 3 шт / 48.2 кг |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 88DU46S |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Arttek Venatto |
| Колекція: | Arttek |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 18 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 10 шт / 48 кг |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 78BU9PA |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |
Характеристики
| Вага: | 34.13 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Arttek Venatto |
| Колекція: | Arttek |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.44 м.кв. |
| Товщина: | 18 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 10 шт / 48 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |
Характеристики
| Вага: | 19.5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Arttek Venatto |
| Колекція: | Arttek |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.26 м.кв. |
| Товщина: | 18 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 3 шт / 48.2 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |
Характеристики
| Вага: | 35.85 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Arttek Venatto |
| Колекція: | Arttek |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 2.16 м.кв. |
| Товщина: | 18 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 10 шт / 48 кг |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 80RR44E |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
































