Сходинка Avorio 33x120 Privilege Exagres з колекції Privilege Exagres
Exagres

Керамічна плитка Сходинка Avorio 33x120 Privilege Exagres з колекції Privilege Exagres виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка Avorio 33x120 Privilege Exagres найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Сходинка Avorio 33x120 Privilege Exagres з колекції Privilege Exagres може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка Еворє 33x120 Прівіледж Іксегрс з колекції Прівіледж Іксегрс", на неправильно прочитаном як "Сходинка Аворіо 33x120 Прівілеге Ексагрес з колекції Прівілеге Ексагрес". Виробник цієї плитки Exagres може бути помилково написаний як Exagres, Іксегрс, Ексагрес і навіть як Учфпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33 × 120 см |
| Вага | 33.41 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Exagres |
| Серія | Privilege Exagres |
| Колекція | Privilege |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2 шт / 23.4 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 758072 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Сходинка |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Сходинка Avorio 33x120 Privilege Exagres з колекції Privilege Exagres