

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 Saint Louis Mos. - Route 66 - 41600 з колекції Route 66 Polis виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 Saint Louis Mos. - Route 66 - 41600 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 444. |
Мозаїка 30x30 Saint Louis Mos. - Route 66 - 41600 з колекції Route 66 Polis може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 Сейнт Лоіс Мос. Роат 66 41600 з колекції Роат 66 Поліс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 Саінт Лоуіс Мос. Роуте 66 41600 з колекції Роуте 66 Поліс". Виробник цієї плитки Polis може бути помилково написаний як Polis, Поліс, Поліс і навіть як Зщдші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 6x6см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 22 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Polis |
| Серія | Route 66 |
| Колекція | Route 66 Polis |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8,5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 11 шт |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 41600 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка 30x30 Saint Louis Mos. - Route 66 - 41600 з колекції Route 66 Polis