

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 Pete Mosaico Su Rete - Moonwalk - 31877 з колекції Moonwalk Polis виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 Pete Mosaico Su Rete - Moonwalk - 31877 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Мозаїка 30x30 Pete Mosaico Su Rete - Moonwalk - 31877 з колекції Moonwalk Polis може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 Пет Мозейко С'ю Рет Моануолк 31877 з колекції Моануолк Поліс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 Пете Мосаіко Су Рете Мунвалк 31877 з колекції Мунвалк Поліс". Виробник цієї плитки Polis може бути помилково написаний як Polis, Поліс, Поліс і навіть як Зщдші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 5x5см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 22 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Polis |
| Серія | Moonwalk |
| Колекція | Moonwalk Polis |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9,5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 11 шт |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 31877 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка 30x30 Pete Mosaico Su Rete - Moonwalk - 31877 з колекції Moonwalk Polis