Плитка Route 66 Polis Італія

Плитка серії Route 66 Polis виробництва Polis (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Route 66 Polis необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Route 66 Polis, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Route 66 Polis для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 565,27 грн., у серії представлено 12 плиток.
Керамічна плитка з колекції Route 66 Polis виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 31.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Polis |
| Серія: | Route 66 |
| Колекція: | Route 66 Polis |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 20 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,72м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | 42161 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 31.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Polis |
| Серія: | Route 66 |
| Колекція: | Route 66 Polis |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 20 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,72м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | 42162 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 31.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Polis |
| Серія: | Route 66 |
| Колекція: | Route 66 Polis |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 20 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,72м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | 42163 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 33.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Polis |
| Серія: | Route 66 |
| Колекція: | Route 66 Polis |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,8 |
| Товщина: | 8,5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,8м.кв. (5 шт) |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 40469 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 33.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Polis |
| Серія: | Route 66 |
| Колекція: | Route 66 Polis |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,8 |
| Товщина: | 8,5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,8м.кв. (5 шт) |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 40470 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 33.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Polis |
| Серія: | Route 66 |
| Колекція: | Route 66 Polis |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,8 |
| Товщина: | 8,5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,8м.кв. (5 шт) |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 40471 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Розміри шматочка: | 6x6см |
| Вага: | 22 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Polis |
| Серія: | Route 66 |
| Колекція: | Route 66 Polis |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 8,5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 11 шт |
| Штук в упаковці: | 11 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 41600 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Мозаїка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Розміри шматочка: | 6x6см |
| Вага: | 22 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Polis |
| Серія: | Route 66 |
| Колекція: | Route 66 Polis |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 8,5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 11 шт |
| Штук в упаковці: | 11 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 41601 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Мозаїка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Розміри шматочка: | 6x6см |
| Вага: | 22 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Polis |
| Серія: | Route 66 |
| Колекція: | Route 66 Polis |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 8,5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 11 шт |
| Штук в упаковці: | 11 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 41602 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Мозаїка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 15 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Polis |
| Серія: | Route 66 |
| Колекція: | Route 66 Polis |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 8,5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 15 шт |
| Штук в упаковці: | 15 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 41701 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 15 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Polis |
| Серія: | Route 66 |
| Колекція: | Route 66 Polis |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 8,5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 15 шт |
| Штук в упаковці: | 15 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 41702 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 15 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Polis |
| Серія: | Route 66 |
| Колекція: | Route 66 Polis |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 8,5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 15 шт |
| Штук в упаковці: | 15 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 41703 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |


(097)969-99-79
(050)828-97-63


















