Вставка Taco Cadaques 12x12 Natural Gresan з колекції Natural Gresan
Gresan

Керамічна плитка Вставка Taco Cadaques 12x12 Natural Gresan з колекції Natural Gresan виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Taco Cadaques 12x12 Natural Gresan найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 12см і довжина плитки дорівнює 12см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8002 Сигнальний коричневий Pantone 437. |
Вставка Taco Cadaques 12x12 Natural Gresan з колекції Natural Gresan може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Тейко Кедеквс 12x12 Нетєрел Грезен з колекції Нетєрел Грезен", на неправильно прочитаном як "Вставка Тако Кадакьуес 12x12 Натурал Гресан з колекції Натурал Гресан". Виробник цієї плитки Gresan може бути помилково написаний як Gresan, Грезен, Гресан і навіть як Пкуіфт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 12 × 12 см |
| Вага | 12.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Gresan |
| Серія | Natural Gresan |
| Колекція | Natural |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.602 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | невідомо |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 1047178 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Вставка |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(15,44,53) HEX: #875b4c RGB: 135, 91, 76 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(15,40,59) HEX: #96695a RGB: 150, 105, 90 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(15,36,65) HEX: #a6796a RGB: 166, 121, 106 | RAL Design: 050 60 20 Caramel Brown (Карамельно-Коричневий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4995 4995 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(240,7,82) HEX: #c2c2d1 RGB: 194, 194, 209 | RAL Design: 290 80 10 Tulip Soft Blue (Блакитний Тюльпан)RAL Classic: 7045 Телеґрей 1Pantone: 2716 2716 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(300,11,53) HEX: #877887 RGB: 135, 120, 135 | RAL Design: 330 50 10 Burlap Grey (Сірий Джут)RAL Classic: 4001 Червоно-бузковийPantone: 5285 5285 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











4 reviews for Вставка Taco Cadaques 12x12 Natural Gresan з колекції Natural Gresan