Вставка Taco Antiga Verde 12x12 Decorados Gresan з колекції Decorados Gresan
Gresan

Керамічна плитка Вставка Taco Antiga Verde 12x12 Decorados Gresan з колекції Decorados Gresan виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Taco Antiga Verde 12x12 Decorados Gresan найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 12см і довжина плитки дорівнює 12см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Вставка Taco Antiga Verde 12x12 Decorados Gresan з колекції Decorados Gresan може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Тейко Ентігєй Вард 12x12 Декорейдос Грезен з колекції Декорейдос Грезен", на неправильно прочитаном як "Вставка Тако Антіга Верде 12x12 Декорадос Гресан з колекції Декорадос Гресан". Виробник цієї плитки Gresan може бути помилково написаний як Gresan, Грезен, Гресан і навіть як Пкуіфт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 12 × 12 см |
| Вага | 15.883 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Gresan |
| Серія | Decorados Gresan |
| Колекція | Decorados |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.96 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | невідомо |
| Штук в упаковці | 24 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 1048692 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Вставка |
| Колір | антрацит |
| hsv(60,100,6) HEX: #0f0f00 RGB: 15, 15, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(120,50,12) HEX: #0f1f0f RGB: 15, 31, 15 | RAL Design: 140 20 20 Bavarian Green (Баварський Зелений)RAL Classic: 6007 Пляшково-зеленийPantone: 357 357 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(150,50,24) HEX: #1f3d2e RGB: 31, 61, 46 | RAL Design: 160 30 20 Mountain Mint (Гірська М'ята)RAL Classic: 6028 Сосновий зеленийPantone: 567 567 | |
| hsv(120,33,18) HEX: #1f2e1f RGB: 31, 46, 31 | RAL Design: 150 30 10 Thyme Green (Зелений Тимьян)RAL Classic: 6007 Пляшково-зеленийPantone: 553 553 | |
| hsv(30,60,59) HEX: #96693c RGB: 150, 105, 60 | RAL Design: 070 50 30 Lion's Mane Blonde (Світла Лева Грива)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 874 874 | |
| hsv(120,10,59) HEX: #879687 RGB: 135, 150, 135 | RAL Design: 150 60 10 Pointed Cabbage Green (Зелена Гострокінцева Капуста)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5503 5503 | |
| hsv(120,29,41) HEX: #4a694a RGB: 74, 105, 74 | RAL Design: 150 40 20 Firm Green (Яскраво-Зелений)RAL Classic: 6020 Хромовий зеленийPantone: 5545 5545 | |
| hsv(24,56,53) HEX: #875a3b RGB: 135, 90, 59 | RAL Design: 050 40 30 Curry Brown (Коричневий Каррі)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 875 875 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











5 reviews for Вставка Taco Antiga Verde 12x12 Decorados Gresan з колекції Decorados Gresan