

Керамічна плитка Плитка Taupe 7.5x30 Arles Halcon з колекції Arles Halcon виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Taupe 7.5x30 Arles Halcon найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 415. |
Плитка Taupe 7.5x30 Arles Halcon з колекції Arles Halcon може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Топ 7.5x30 Арлс Холкон з колекції Арлс Холкон", на неправильно прочитаном як "Плитка Таупе 7.5x30 Арлес Халкон з колекції Арлес Халкон". Виробник цієї плитки Halcon може бути помилково написаний як Halcon, Холкон, Халкон і навіть як Рфдсщт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 30 см |
| Вага | 9.37 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Halcon |
| Серія | Arles Halcon |
| Колекція | Arles |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.59 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.59 м.кв. / 26 шт / 9.37 кг |
| Штук в упаковці | 26 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 7267 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Taupe 7.5x30 Arles Halcon з колекції Arles Halcon