Плитка Gris 7.5x30 Acuarela El Barco з колекції Acuarela El Barco
El Barco

Керамічна плитка Плитка Gris 7.5x30 Acuarela El Barco з колекції Acuarela El Barco виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Gris 7.5x30 Acuarela El Barco найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка Gris 7.5x30 Acuarela El Barco з колекції Acuarela El Barco може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Гріс 7.5x30 Екаарелєй Іл Барко з колекції Екаарелєй Іл Барко", на неправильно прочитаном як "Плитка Гріс 7.5x30 Акуарела Ел Барко з колекції Акуарела Ел Барко". Виробник цієї плитки El Barco може бути помилково написаний як Elbarco, El Barc, Іл Барко, Ел Барко і навіть як Уд Ифксщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 30 см |
| Вага | 7.09 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | El Barco |
| Серія | Acuarela El Barco |
| Колекція | Acuarela |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.5 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.5 м.кв. / 22 шт / 7.09 кг |
| Штук в упаковці | 22 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | CLB6 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Gris 7.5x30 Acuarela El Barco з колекції Acuarela El Barco