Плитка Sabbia 60x60 Tileworks Sicily Original Style з колекції Tileworks Sicily Original Style
Original Style
Керамічна плитка Плитка Sabbia 60x60 Tileworks Sicily Original Style з колекції Tileworks Sicily Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Sabbia 60x60 Tileworks Sicily Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 6. |
Плитка Sabbia 60x60 Tileworks Sicily Original Style з колекції Tileworks Sicily Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Себбія 60x60 Тілеворкс Сісілі Орігінел Стйл з колекції Тілеворкс Сісілі Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Плитка Саббіа 60x60 Тілеворкс Сікілі Орігінал Стюле з колекції Тілеворкс Сікілі Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 28.47 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Tileworks Sicily Original Style |
| Колекція | Tileworks Sicily |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.4161 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 8.24 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | CS1154-6060 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка Sabbia 60x60 Tileworks Sicily Original Style з колекції Tileworks Sicily Original Style