Плитка Tileworks Marble Carrara Original Style Весь світ

Плитка серії Tileworks Marble Carrara Original Style виробництва Original Style (Весь світ) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Tileworks Marble Carrara Original Style необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Tileworks Marble Carrara Original Style, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Tileworks Marble Carrara Original Style для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 945 грн., у серії представлено 2 плиток.
Керамічна плитка з колекції Tileworks Marble Carrara Original Style виробництва Весь світ гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Вага: | 26.66 кг |
| Країна: | Англія |
| Бренд: | Original Style |
| Серія: | Tileworks Marble Carrara Original Style |
| Колекція: | Tileworks Marble Carrara |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.462 м.кв. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 6 шт / 3.96 кг |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Артикул виробника: | CS1174-6030 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 20.5 кг |
| Країна: | Англія |
| Бренд: | Original Style |
| Серія: | Tileworks Marble Carrara Original Style |
| Колекція: | Tileworks Marble Carrara |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 4 шт / 7.92 кг |
| Штук в упаковці: | 10 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | CS1173-6060 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









