

Керамічна плитка Плитка Rectificado Pulido Gris 98x98 1804 Porcelanite Dos з колекції 1804 Porcelanite Dos виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Rectificado Pulido Gris 98x98 1804 Porcelanite Dos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 98см і довжина плитки дорівнює 98см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7013 Коричнево-сірий Pantone 445. |
Плитка Rectificado Pulido Gris 98x98 1804 Porcelanite Dos з колекції 1804 Porcelanite Dos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ректіфікейдо П'юлідо Гріс 98x98 1804 Порселеніт Дос з колекції 1804 Порселеніт Дос", на неправильно прочитаном як "Плитка Рестіфікадо Пулідо Гріс 98x98 1804 Поркеланіте Дос з колекції 1804 Поркеланіте Дос". Виробник цієї плитки Porcelanite Dos може бути помилково написаний як Porcelanitedos, Порселеніт Дос, Поркеланіте Дос і навіть як Зщксудфтшеу Вщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 98 × 98 см |
| Вага | 23.75 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanite Dos |
| Серія | 1804 Porcelanite Dos |
| Колекція | 1804 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.96 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.96 м.кв. / 1 шт / 23.75 кг |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | Uc6022 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Rectificado Pulido Gris 98x98 1804 Porcelanite Dos з колекції 1804 Porcelanite Dos