

Керамічна плитка Плитка 98x98 Rectificado Pulido 1822 Grey-1822 з колекції 1822 Porcelanite Dos виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 98x98 Rectificado Pulido 1822 Grey-1822 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 98см і довжина плитки дорівнює 98см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 444. |
Плитка 98x98 Rectificado Pulido 1822 Grey-1822 з колекції 1822 Porcelanite Dos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 98x98 Ректіфікейдо П'юлідо 1822 Грей 1822 з колекції 1822 Порселеніт Дос", на неправильно прочитаном як "Плитка 98x98 Рестіфікадо Пулідо 1822 Греі 1822 з колекції 1822 Поркеланіте Дос". Виробник цієї плитки Porcelanite Dos може бути помилково написаний як Porcelanitedos, Порселеніт Дос, Поркеланіте Дос і навіть як Зщксудфтшеу Вщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 98 × 98 см |
| Вага | 23.75 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanite Dos |
| Серія | 1822 |
| Колекція | 1822 Porcelanite Dos |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,96 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0,96м.кв. (1 шт) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









5 reviews for Плитка 98x98 Rectificado Pulido 1822 Grey-1822 з колекції 1822 Porcelanite Dos