

Керамічна плитка Плитка Rectificado 5037 Tabaco 50x50 Houston Porcelanite Dos з колекції Houston Porcelanite Dos виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Rectificado 5037 Tabaco 50x50 Houston Porcelanite Dos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 50см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone Warm Gray 7. |
Плитка Rectificado 5037 Tabaco 50x50 Houston Porcelanite Dos з колекції Houston Porcelanite Dos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ректіфікейдо 5037 Тебейко 50x50 Хоастон Порселеніт Дос з колекції Хоастон Порселеніт Дос", на неправильно прочитаном як "Плитка Рестіфікадо 5037 Табако 50x50 Хоустон Поркеланіте Дос з колекції Хоустон Поркеланіте Дос". Виробник цієї плитки Porcelanite Dos може бути помилково написаний як Porcelanitedos, Порселеніт Дос, Поркеланіте Дос і навіть як Зщксудфтшеу Вщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 50 × 50 см |
| Вага | 24.68 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanite Dos |
| Серія | Houston Porcelanite Dos |
| Колекція | Houston |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 4 шт / 24.68 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PF60000411 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Rectificado 5037 Tabaco 50x50 Houston Porcelanite Dos з колекції Houston Porcelanite Dos