

Керамічна плитка Плитка Rectificado 5037 Ceniza 50x50 Houston Porcelanite Dos з колекції Houston Porcelanite Dos виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Rectificado 5037 Ceniza 50x50 Houston Porcelanite Dos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 50см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 7544. |
Плитка Rectificado 5037 Ceniza 50x50 Houston Porcelanite Dos з колекції Houston Porcelanite Dos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ректіфікейдо 5037 Сенізєй 50x50 Хоастон Порселеніт Дос з колекції Хоастон Порселеніт Дос", на неправильно прочитаном як "Плитка Рестіфікадо 5037 Кеніза 50x50 Хоустон Поркеланіте Дос з колекції Хоустон Поркеланіте Дос". Виробник цієї плитки Porcelanite Dos може бути помилково написаний як Porcelanitedos, Порселеніт Дос, Поркеланіте Дос і навіть як Зщксудфтшеу Вщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 50 × 50 см |
| Вага | 24.68 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanite Dos |
| Серія | Houston Porcelanite Dos |
| Колекція | Houston |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 4 шт / 24.68 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PF60002518 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Rectificado 5037 Ceniza 50x50 Houston Porcelanite Dos з колекції Houston Porcelanite Dos