Плитка Marfil Brillo Bisel 15x15 Etna Gold Monopole з колекції Etna Gold Monopole
Monopole

Керамічна плитка Плитка Marfil Brillo Bisel 15x15 Etna Gold Monopole з колекції Etna Gold Monopole виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Marfil Brillo Bisel 15x15 Etna Gold Monopole найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка Marfil Brillo Bisel 15x15 Etna Gold Monopole з колекції Etna Gold Monopole може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Марфіл Бріло Бізел 15x15 Ітнєй Гоулд Монопол з колекції Ітнєй Гоулд Монопол", на неправильно прочитаном як "Плитка Марфіл Брілло Бісел 15x15 Етна Голд Монополе з колекції Етна Голд Монополе". Виробник цієї плитки Monopole може бути помилково написаний як Monopole, Monopol, Монопол, Монополе і навіть як Ьщтщзщду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 12.43 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Monopole |
| Серія | Etna Gold Monopole |
| Колекція | Etna Gold |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 44 шт / 12.43 кг |
| Штук в упаковці | 44 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка Marfil Brillo Bisel 15x15 Etna Gold Monopole з колекції Etna Gold Monopole