

Керамічна плитка Декор (15x15) Tender Decor Atmosphere ( Multipiece ) - Tender з колекції Relax Cas Ceramica виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (15x15) Tender Decor Atmosphere ( Multipiece ) - Tender найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7038 Агатовий сірий Pantone 536. |
Декор (15x15) Tender Decor Atmosphere ( Multipiece ) - Tender з колекції Relax Cas Ceramica може бути прочитано англійською мовою як "Декор (15x15) Тенар Декор Етмосфар ( М'юлтіпа'єс ) Тенар з колекції Релекс Кес Саремікєй", на неправильно прочитаном як "Декор (15x15) Тендер Декор Атмоспхере ( Мултіпіеке ) Тендер з колекції Релакс Кас Кераміка". Виробник цієї плитки Cas Ceramica може бути помилково написаний як Casceramica, Cas Ceramic, Кес Саремікєй, Кас Кераміка і навіть як Сфі Сукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 15.56 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cas Ceramica |
| Серія | Tender Cas Ceramica |
| Найменування 2 | Tender Decor Atmosphere ( Multipiece ) |
| Колекція | Tender |
| Ефект | 3D |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (44 шт.) |
| Штук в упаковці | 44 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Сатинована |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор (15x15) Tender Decor Atmosphere ( Multipiece ) - Tender з колекції Relax Cas Ceramica