

Керамічна плитка Плитка Blanco 22.3x22.3 Great Ecoceramic з колекції Great Ecoceramic виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Blanco 22.3x22.3 Great Ecoceramic найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22.3см і довжина плитки дорівнює 22.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Плитка Blanco 22.3x22.3 Great Ecoceramic з колекції Great Ecoceramic може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Бленко 22.3x22.3 Греейт Ікосаремік з колекції Греейт Ікосаремік", на неправильно прочитаном як "Плитка Бланко 22.3x22.3 Греат Екокераміс з колекції Греат Екокераміс". Виробник цієї плитки Ecoceramic може бути помилково написаний як Ecoceramic, Ікосаремік, Екокераміс і навіть як Усщсукфьшс, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 22.3 × 22.3 см |
| Вага | 20.86 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ecoceramic |
| Серія | Great Ecoceramic |
| Колекція | Great |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.15 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.15 м.кв. / 23 шт / 20.86 кг |
| Штук в упаковці | 23 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | GE05 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,6,100) HEX: #fff0f0 RGB: 255, 240, 240 | RAL Design: 360 93 05 Arrowhead White (Білий Стрілолист)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Blanco 22.3x22.3 Great Ecoceramic з колекції Great Ecoceramic