Декор Decor 22.3x22.3 Maison Peronda Harmony з колекції Maison Peronda Harmony
Peronda Harmony

Керамічна плитка Декор Decor 22.3x22.3 Maison Peronda Harmony з колекції Maison Peronda Harmony виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Decor 22.3x22.3 Maison Peronda Harmony найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22.3см і довжина плитки дорівнює 22.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Декор Decor 22.3x22.3 Maison Peronda Harmony з колекції Maison Peronda Harmony може бути прочитано англійською мовою як "Декор Декор 22.3x22.3 Мейзон Паранєй Хармані з колекції Мейзон Паранєй Хармані", на неправильно прочитаном як "Декор Декор 22.3x22.3 Маісон Перонда Хармоні з колекції Маісон Перонда Хармоні". Виробник цієї плитки Peronda Harmony може бути помилково написаний як Perondaharmony, Peronda Harmon, Паранєй Хармані, Перонда Хармоні і навіть як Зукщтвф Рфкьщтн, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 22.3 × 22.3 см |
| Вага | 24 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda Harmony |
| Серія | Maison Peronda Harmony |
| Колекція | Maison |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.99 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.99 м.кв. / 20 шт / 24 кг |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 20205 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Декор Decor 22.3x22.3 Maison Peronda Harmony з колекції Maison Peronda Harmony