

Керамічна плитка Плитка 7,5x30 White Brillo-Palmaria з колекції Palmaria Tau виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 7,5x30 White Brillo-Palmaria найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка 7,5x30 White Brillo-Palmaria з колекції Palmaria Tau може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 7,5x30 Віт Бріло Полмарія з колекції Полмарія То", на неправильно прочитаном як "Плитка 7,5x30 Вхіте Брілло Палмаріа з колекції Палмаріа Тау". Виробник цієї плитки Tau може бути помилково написаний як Tau, Ta, То, Тау і навіть як Ефг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 7.5 × 30 см |
| Вага | 7.26 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Tau |
| Серія | Palmaria |
| Колекція | Palmaria Tau |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,47 |
| Товщина | 16 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0,47м.кв. (21 шт) |
| Штук в упаковці | 21 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 7,5x30 White Brillo-Palmaria з колекції Palmaria Tau