Декор Decor 7.5x30 Uptown Peronda Harmony з колекції Uptown Peronda Harmony
Peronda Harmony

Керамічна плитка Декор Decor 7.5x30 Uptown Peronda Harmony з колекції Uptown Peronda Harmony виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Decor 7.5x30 Uptown Peronda Harmony найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7000 Сіра білка Pantone 652. |
Декор Decor 7.5x30 Uptown Peronda Harmony з колекції Uptown Peronda Harmony може бути прочитано англійською мовою як "Декор Декор 7.5x30 Юптоуун Паранєй Хармані з колекції Юптоуун Паранєй Хармані", на неправильно прочитаном як "Декор Декор 7.5x30 Уптовн Перонда Хармоні з колекції Уптовн Перонда Хармоні". Виробник цієї плитки Peronda Harmony може бути помилково написаний як Perondaharmony, Peronda Harmon, Паранєй Хармані, Перонда Хармоні і навіть як Зукщтвф Рфкьщтн, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 30 см |
| Вага | 7.57 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda Harmony |
| Серія | Uptown Peronda Harmony |
| Колекція | Uptown |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.5 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.5 м.кв. / 22 шт / 7.57 кг |
| Штук в упаковці | 22 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 18308 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(210,20,59) HEX: #788796 RGB: 120, 135, 150 | RAL Design: 260 60 10 Diopside Blue (Синій Діопсид)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 652 652 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(200,27,65) HEX: #7997a6 RGB: 121, 151, 166 | RAL Design: 240 60 15 Architecture Blue (Архітектурний Синій)RAL Classic: 7040 Сіре вікноPantone: 7454 7454 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(180,13,47) HEX: #687878 RGB: 104, 120, 120 | RAL Design: 200 50 05 North Grey (Сірий Північ)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 8201 8201 | |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор Decor 7.5x30 Uptown Peronda Harmony з колекції Uptown Peronda Harmony