

Керамічна плитка Плитка 50x100 B28-Factory-FACTORY GRIS з колекції Factory ITT Ceramic виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 50x100 B28-Factory-FACTORY GRIS найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 50см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка 50x100 B28-Factory-FACTORY GRIS з колекції Factory ITT Ceramic може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 50x100 B28 Фекторі Фекторі Гріс з колекції Фекторі Ітт Саремік", на неправильно прочитаном як "Плитка 50x100 B28 Фасторі Фасторі Гріс з колекції Фасторі Ітт Кераміс". Виробник цієї плитки ITT Ceramic може бути помилково написаний як ITTceramic, Ітт Саремік, Ітт Кераміс і навіть як ШЕЕ Сукфьшс, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 50 × 100 см |
| Вага | 25 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | ITT Ceramic |
| Серія | Factory |
| Колекція | Factory ITT Ceramic |
| У палеті м.кв. | 50,85 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 11 мм |
| Пакувальна норма | 1м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | FACTORY GRIS |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 50x100 B28-Factory-FACTORY GRIS з колекції Factory ITT Ceramic