Плитка Iron 4D Peronda Іспанія

Плитка серії Iron 4D Peronda виробництва Peronda (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Iron 4D Peronda необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Iron 4D Peronda, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Iron 4D Peronda для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 987,90 грн., у серії представлено 10 плиток.
Керамічна плитка з колекції Iron 4D Peronda виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 38.68 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | Iron 4D |
| Колекція: | Iron 4D Peronda |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 2 |
| Товщина: | 8 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 2м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 28725 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 38.68 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | Iron 4D |
| Колекція: | Iron 4D Peronda |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 2 |
| Товщина: | 8 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 2м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 28726 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 70.25 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | Iron 4D |
| Колекція: | Iron 4D Peronda |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 3,6 |
| Товщина: | 8 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 3,6м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 28724 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 70.25 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | Iron 4D |
| Колекція: | Iron 4D Peronda |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 3,6 |
| Товщина: | 8 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 3,6м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 28723 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 17.8 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | Iron 4D |
| Колекція: | Iron 4D Peronda |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,96 |
| Товщина: | 8 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,96м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 28999 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 17.8 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | Iron 4D |
| Колекція: | Iron 4D Peronda |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,96 |
| Товщина: | 8 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,96м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 28998 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 28.2 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | Iron 4D |
| Колекція: | Iron 4D Peronda |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,5 |
| Товщина: | 8 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,5м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 28996 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 28.2 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | Iron 4D |
| Колекція: | Iron 4D Peronda |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,5 |
| Товщина: | 8 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,5м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 28997 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Розміри шматочка: | різні |
| Вага: | 5.8 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | Iron 4D |
| Колекція: | Iron 4D Peronda |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 8 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 2 шт |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 29168 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Мозаїка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Розміри шматочка: | різні |
| Вага: | 5.8 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | Iron 4D |
| Колекція: | Iron 4D Peronda |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 8 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 2 шт |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 29169 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Мозаїка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





















