

Керамічна плитка Плитка 40x120 Madox Tropic Antracita Mate Rect Halcon Madox з колекції Madox Halcon виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 40x120 Madox Tropic Antracita Mate Rect Halcon Madox найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 535. |
Плитка 40x120 Madox Tropic Antracita Mate Rect Halcon Madox з колекції Madox Halcon може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 40x120 Мейдокс Тропік Ентресітєй Мейт Рект Холкон Мейдокс з колекції Мейдокс Холкон", на неправильно прочитаном як "Плитка 40x120 Мадокс Тропіс Антракіта Мате Рест Халкон Мадокс з колекції Мадокс Халкон". Виробник цієї плитки Halcon може бути помилково написаний як Halcon, Холкон, Халкон і навіть як Рфдсщт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 40 × 120 см |
| Вага | 16.8 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Halcon |
| Серія | Madox |
| Колекція | Madox Halcon |
| У палеті м.кв. | 30.72 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.96 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.96м.кв.(2шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 40x120 Madox Tropic Antracita Mate Rect Halcon Madox з колекції Madox Halcon