

Керамічна плитка Плитка Vi Nude 40x120 Vellore Viana Pamesa з колекції Vellore Viana Pamesa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Vi Nude 40x120 Vellore Viana Pamesa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка Vi Nude 40x120 Vellore Viana Pamesa з колекції Vellore Viana Pamesa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ві Н'юд 40x120 Велор Віанєй Пеймезєй з колекції Велор Віанєй Пеймезєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Ві Нуде 40x120 Веллоре Віана Памеса з колекції Веллоре Віана Памеса". Виробник цієї плитки Pamesa може бути помилково написаний як Pamesa, Pames, Пеймезєй, Памеса і навіть як Зфьуіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 40 × 120 см |
| Вага | 30 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Pamesa |
| Серія | Vellore Viana Pamesa |
| Колекція | Vellore Viana |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. / 3 шт / 30 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 31.412.383.308 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Vi Nude 40x120 Vellore Viana Pamesa з колекції Vellore Viana Pamesa