

Керамічна плитка Плитка 35x100 PBFWLE2 Enigma Spring Rtt Panaria Wallcraft з колекції Wallcraft Panaria виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 35x100 PBFWLE2 Enigma Spring Rtt Panaria Wallcraft найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 35см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка 35x100 PBFWLE2 EnigmaSpringRtt Panaria Wallcraft з колекції Wallcraft Panaria може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 35x100 PBFWLE2 Інігмєй Спрінг Ртт Пенарія Олкрефт з колекції Олкрефт Пенарія", на неправильно прочитаном як "Плитка 35x100 PBFWLE2 Енігма Спрінг Ртт Панаріа Валлсрафт з колекції Валлсрафт Панаріа". Виробник цієї плитки Panaria може бути помилково написаний як Panaria, Panari, Пенарія, Панаріа і навіть як Зфтфкшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 35 × 100 см |
| Вага | 20.15 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Panaria |
| Серія | Wallcraft |
| Колекція | Wallcraft Panaria |
| У палеті м.кв. | 29.4 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.05 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.05м.кв.(3шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PBFWLE2 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 35x100 PBFWLE2 Enigma Spring Rtt Panaria Wallcraft з колекції Wallcraft Panaria