

Керамічна плитка Плитка 35x100 CCW813R Ccw Trama Bianco Lux Nova Bell Chic з колекції Chic NovaBell виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 35x100 CCW813R Ccw Trama Bianco Lux Nova Bell Chic найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 35см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка 35x100 CCW813R CcwTramaBiancoLux NovaBell Chic з колекції Chic NovaBell може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 35x100 CCW813R Кку Тремєй Біанко Л'юкс Новєй Бел Чік з колекції Чік Новєй Бел", на неправильно прочитаном як "Плитка 35x100 CCW813R Ссв Трама Біанко Лукс Нова Белл Чіс з колекції Чіс Нова Белл". Виробник цієї плитки NovaBell може бути помилково написаний як NovaBell, Новейбел, Новабелл і навіть як ТщмфИудд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 35 × 100 см |
| Вага | 19.65 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | NovaBell |
| Серія | Chic |
| Колекція | Chic NovaBell |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.05 |
| Товщина | 10.5 мм |
| Пакувальна норма | 1.05м.кв.(3шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(120,7,88) HEX: #d1e0d1 RGB: 209, 224, 209 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(120,7,82) HEX: #c2d1c2 RGB: 194, 209, 194 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(120,8,76) HEX: #b2c2b2 RGB: 178, 194, 178 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 35x100 CCW813R Ccw Trama Bianco Lux Nova Bell Chic з колекції Chic NovaBell