

Керамічна плитка Плитка 31,6x100 Atelier Evan Moon-Atelier-215774 з колекції Atelier Colorker виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 31,6x100 Atelier Evan Moon-Atelier-215774 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.6см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Плитка 31,6x100 Atelier Evan Moon-Atelier-215774 з колекції Atelier Colorker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 31,6x100 Етелір Івен Мун Етелір 215774 з колекції Етелір Колоркар", на неправильно прочитаном як "Плитка 31,6x100 Ателіер Еван Мун Ателіер 215774 з колекції Ателіер Колоркер". Виробник цієї плитки Colorker може бути помилково написаний як Colorker, Колоркар, Колоркер і навіть як Сщдщклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 31.6 × 100 см |
| Вага | 23 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Colorker |
| Серія | Atelier |
| Колекція | Atelier Colorker |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,58 |
| Товщина | 9,7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1,58м.кв. (5 шт) |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 215774 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 31,6x100 Atelier Evan Moon-Atelier-215774 з колекції Atelier Colorker