

Керамічна плитка Плитка 31.6x100 223594 Rev.Sky White Rect Bll Colorker Sky з колекції Sky Colorker виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 31.6x100 223594 Rev.Sky White Rect Bll Colorker Sky найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.6см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка 31.6x100 223594 Rev.SkyWhiteRectBll Colorker Sky з колекції Sky Colorker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 31.6x100 223594 Рев.скай Віт Рект Бл Колоркар Скай з колекції Скай Колоркар", на неправильно прочитаном як "Плитка 31.6x100 223594 Рев.скі Вхіте Рест Блл Колоркер Скі з колекції Скі Колоркер". Виробник цієї плитки Colorker може бути помилково написаний як Colorker, Колоркар, Колоркер і навіть як Сщдщклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 31.6 × 100 см |
| Вага | 26.89 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Colorker |
| Серія | Sky |
| Колекція | Sky Colorker |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.58 |
| Товщина | 9.7 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.58м.кв.(5шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 223594 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 31.6x100 223594 Rev.Sky White Rect Bll Colorker Sky з колекції Sky Colorker