Плитка 25x75 Springpaper3 D - 02 Cor - Spring - CSASP3DC02 з колекції Spring Sant Agostino
Sant Agostino

Керамічна плитка Плитка 25x75 Springpaper3 D - 02 Cor - Spring - CSASP3DC02 з колекції Spring Sant Agostino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 25x75 Springpaper3 D - 02 Cor - Spring - CSASP3DC02 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3033 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рожевий Pantone 7524. |
Плитка 25x75 Springpaper3 D - 02 Cor - Spring - CSASP3DC02 з колекції Spring Sant Agostino може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 25x75 Springpaper3 Д 02 Кор Спрінг CSASP3DC02 з колекції Спрінг Сент Егостіно", на неправильно прочитаном як "Плитка 25x75 Springpaper3 Д 02 Кор Спрінг CSASP3DC02 з колекції Спрінг Сант Агостіно". Виробник цієї плитки Sant Agostino може бути помилково написаний як Santagostino, Sant Agostin, Сент Егостіно, Сант Агостіно і навіть як Іфте Фпщіештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 25 × 75 см |
| Вага | 20 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sant Agostino |
| Серія | Spring |
| Колекція | Spring Sant Agostino |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,13 |
| Товщина | 9,4 мм |
| Пакувальна норма | 1,13м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | CSASP3DC02 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(15,67,71) HEX: #b55a3c RGB: 181, 90, 60 | RAL Design: 040 50 50 English Red (Англійська Червона)RAL Classic: 3033 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рожевийPantone: 7524 7524 | |
| hsv(15,73,65) HEX: #a64b2d RGB: 166, 75, 45 | RAL Design: 040 40 50 Henna Red (Червона Хна)RAL Classic: 2013 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-оранжевийPantone: 174 174 | |
| hsv(20,69,76) HEX: #c2693c RGB: 194, 105, 60 | RAL Design: 050 50 50 Gold Varnish Brown (Коричнева Жовтофіоль)RAL Classic: 2010 Сигнальний помаранчевийPantone: 7522 7522 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 25x75 Springpaper3 D - 02 Cor - Spring - CSASP3DC02 з колекції Spring Sant Agostino