Плитка 25x75 Springpaper - 03 - Spring - CSASPRPA03 з колекції Spring Sant Agostino
Sant Agostino

Керамічна плитка Плитка 25x75 Springpaper - 03 - Spring - CSASPRPA03 з колекції Spring Sant Agostino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 25x75 Springpaper - 03 - Spring - CSASPRPA03 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6033 М'ятно-бірюзовий Pantone 7477. |
Плитка 25x75 Springpaper - 03 - Spring - CSASPRPA03 з колекції Spring Sant Agostino може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 25x75 Спрінгпейпар 03 Спрінг CSASPRPA03 з колекції Спрінг Сент Егостіно", на неправильно прочитаном як "Плитка 25x75 Спрінгпапер 03 Спрінг CSASPRPA03 з колекції Спрінг Сант Агостіно". Виробник цієї плитки Sant Agostino може бути помилково написаний як Santagostino, Sant Agostin, Сент Егостіно, Сант Агостіно і навіть як Іфте Фпщіештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 25 × 75 см |
| Вага | 20 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sant Agostino |
| Серія | Spring |
| Колекція | Spring Sant Agostino |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,13 |
| Товщина | 9,4 мм |
| Пакувальна норма | 1,13м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | CSASPRPA03 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(180,43,41) HEX: #3c6969 RGB: 60, 105, 105 | RAL Design: 200 40 15 Pyrite Green (Зелений Залізний Колчедан)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7477 7477 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,20,59) HEX: #789696 RGB: 120, 150, 150 | RAL Design: 200 60 10 North Cape Grey (Сірий Нордкап)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 549 549 | |
| hsv(90,18,65) HEX: #97a688 RGB: 151, 166, 136 | RAL Design: 130 70 20 Soap Green (Зелене Мило)RAL Classic: 7033 Цементно-сірийPantone: 5565 5565 | |
| hsv(30,63,94) HEX: #f0a459 RGB: 240, 164, 89 | RAL Design: 070 70 50 Honeycomb Yellow (Жовті Медові Соти)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 472 472 | |
| hsv(9,58,71) HEX: #b55c4c RGB: 181, 92, 76 | RAL Design: 040 50 40 Ant Red (Червоний Мураха)RAL Classic: 3033 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рожевийPantone: 7523 7523 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 25x75 Springpaper - 03 - Spring - CSASPRPA03 з колекції Spring Sant Agostino