

Керамічна плитка Плитка 20x50 Mondrian Colori / Mn 10 - MN Mondrian з колекції MN Mondrian Del Conca виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x50 Mondrian Colori / Mn 10 - MN Mondrian найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка 20x50 Mondrian Colori / Mn 10 - MN Mondrian з колекції MN Mondrian Del Conca може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x50 Манрайян Колорі / Н 10 Н Манрайян з колекції Н Манрайян Дел Канкєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x50 Мондріан Колорі / Мн 10 Мн Мондріан з колекції Мн Мондріан Дел Конка". Виробник цієї плитки Del Conca може бути помилково написаний як Delconca, Del Conc, Дел Канкєй, Дел Конка і навіть як Вуд Сщтсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 50 см |
| Вага | 21 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Del Conca |
| Серія | MN Mondrian |
| Колекція | MN Mondrian Del Conca |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,2 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1,2м.кв. (12 шт) |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 20x50 Mondrian Colori / Mn 10 - MN Mondrian з колекції MN Mondrian Del Conca