

Керамічна плитка Плитка Dust Decoro Master - 20x50 HDUD02 Dust з колекції Dust Herberia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Dust Decoro Master - 20x50 HDUD02 Dust найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка Dust Decoro Master - 20x50 HDUD02 Dust з колекції Dust Herberia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Д'юст Декоро Местар 20x50 HDUD02 Д'юст з колекції Д'юст Харбарія", на неправильно прочитаном як "Плитка Дуст Десоро Мастер 20x50 HDUD02 Дуст з колекції Дуст Херберіа". Виробник цієї плитки Herberia може бути помилково написаний як Herberia, Herberi, Харбарія, Херберіа і навіть як Рукиукшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 50 см |
| Вага | 19.157 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Herberia |
| Серія | Dust Herberia |
| Колекція | Dust |
| Ефект | Печворк |
| У палеті м.кв. | 76.8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.6 |
| Товщина | 7 мм |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | HDUD02 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Тема | Geometry |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Dust Decoro Master - 20x50 HDUD02 Dust з колекції Dust Herberia