Плитка 20x40 31092 RAS WHITE/ Harmony Ras by Fran Silvestre з колекції Ras by Fran Silvestre Harmony
Harmony

Керамічна плитка Плитка 20x40 31092 RAS WHITE/ Harmony Ras by Fran Silvestre з колекції Ras by Fran Silvestre Harmony виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x40 31092 RAS WHITE/ Harmony Ras by Fran Silvestre найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка 20x40 31092 RAS WHITE/ Harmony Ras by Fran Silvestre з колекції Ras by Fran Silvestre Harmony може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x40 31092 Рес Віт/ Хармані Рес бай Френ Сілвестр з колекції Рес бай Френ Сілвестр Хармані", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x40 31092 Рас Вхіте/ Хармоні Рас бі Фран Сілвестре з колекції Рас бі Фран Сілвестре Хармоні". Виробник цієї плитки Harmony може бути помилково написаний як Harmony, Harmon, Хармані, Хармоні і навіть як Рфкьщтн, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 40 см |
| Вага | 13.95 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Harmony |
| Серія | Ras by Fran Silvestre |
| Колекція | Ras by Fran Silvestre Harmony |
| У палеті м.кв. | 40.32 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.72 |
| Товщина | 14 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.72м.кв.(9шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 31092 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 20x40 31092 RAS WHITE/ Harmony Ras by Fran Silvestre з колекції Ras by Fran Silvestre Harmony