Плитка 20x40 29901 BEAT GREEN/ Harmony Beat з колекції Beat Harmony
Harmony

Керамічна плитка Плитка 20x40 29901 BEAT GREEN/ Harmony Beat з колекції Beat Harmony виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x40 29901 BEAT GREEN/ Harmony Beat найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6033 М'ятно-бірюзовий Pantone 7477. |
Плитка 20x40 29901 BEAT GREEN/ Harmony Beat з колекції Beat Harmony може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x40 29901 Беейт Грін/ Хармані Беейт з колекції Беейт Хармані", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x40 29901 Беат Греен/ Хармоні Беат з колекції Беат Хармоні". Виробник цієї плитки Harmony може бути помилково написаний як Harmony, Harmon, Хармані, Хармоні і навіть як Рфкьщтн, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 40 см |
| Вага | 18 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Harmony |
| Серія | Beat |
| Колекція | Beat Harmony |
| У палеті м.кв. | 53.76 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.96 |
| Товщина | 10.3 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.96м.кв.(12шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| PEI | III |
| Артикул виробника | 29901 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | світло-сірий |
| hsv(180,50,35) HEX: #2d5959 RGB: 45, 89, 89 | RAL Design: 200 30 15 Hornblende Green (Зелений Амфібол)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7477 7477 | |
| hsv(180,43,41) HEX: #3c6969 RGB: 60, 105, 105 | RAL Design: 200 40 15 Pyrite Green (Зелений Залізний Колчедан)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7477 7477 | |
| hsv(195,67,35) HEX: #1d4a59 RGB: 29, 74, 89 | RAL Design: 230 30 15 Berry Blue Green (Синьо-Зелені Ягоди)RAL Classic: 5025 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий тирлично-синійPantone: 647 647 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 20x40 29901 BEAT GREEN/ Harmony Beat з колекції Beat Harmony