

Керамічна плитка Плитка 15x15 Oblique Blu - Oblique - OBL15BL з колекції Oblique Tonalite виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15x15 Oblique Blu - Oblique - OBL15BL найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5002 Ультрамариново-синій Pantone 2765. |
Плитка 15x15 Oblique Blu - Oblique - OBL15BL з колекції Oblique Tonalite може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15x15 Облік Бла Облік OBL15BL з колекції Облік Тоноліт", на неправильно прочитаном як "Плитка 15x15 Облікьуе Блу Облікьуе OBL15BL з колекції Облікьуе Тоналіте". Виробник цієї плитки Tonalite може бути помилково написаний як Tonalite, Tonalit, Тоноліт, Тоналіте і навіть як Ещтфдшеу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 7.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tonalite |
| Серія | Oblique |
| Колекція | Oblique Tonalite |
| У палеті м.кв. | 47,5 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0,5м.кв. (22 шт) |
| Штук в упаковці | 22 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | OBL15BL |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(240,75,24) HEX: #0f0f3d RGB: 15, 15, 61 | RAL Design: 290 20 35 Schiava Blue (Синій Троллінгер)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 2765 2765 | |
| hsv(225,80,29) HEX: #0f1e4a RGB: 15, 30, 74 | RAL Design: 290 20 35 Schiava Blue (Синій Троллінгер)RAL Classic: 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синійPantone: 2758 2758 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 15x15 Oblique Blu - Oblique - OBL15BL з колекції Oblique Tonalite