Плитка Oblique Tonalite Італія

Плитка серії Oblique Tonalite виробництва Tonalite (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Oblique Tonalite необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Oblique Tonalite, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Oblique Tonalite для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 2 888,42 грн., у серії представлено 10 плиток.
Керамічна плитка з колекції Oblique Tonalite виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 7.9 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tonalite |
| Серія: | Oblique |
| Колекція: | Oblique Tonalite |
| У палеті м.кв.: | 47,5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,5м.кв. (22 шт) |
| Штук в упаковці: | 22 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | OBL15AC |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 7.9 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tonalite |
| Серія: | Oblique |
| Колекція: | Oblique Tonalite |
| У палеті м.кв.: | 47,5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,5м.кв. (22 шт) |
| Штук в упаковці: | 22 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | OBL15AZ |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 7.9 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tonalite |
| Серія: | Oblique |
| Колекція: | Oblique Tonalite |
| У палеті м.кв.: | 47,5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,5м.кв. (22 шт) |
| Штук в упаковці: | 22 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | OBL15BI |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 7.9 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tonalite |
| Серія: | Oblique |
| Колекція: | Oblique Tonalite |
| У палеті м.кв.: | 47,5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,5м.кв. (22 шт) |
| Штук в упаковці: | 22 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | OBL15BL |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 7.9 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tonalite |
| Серія: | Oblique |
| Колекція: | Oblique Tonalite |
| У палеті м.кв.: | 47,5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,5м.кв. (22 шт) |
| Штук в упаковці: | 22 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | OBL15BO |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 7.9 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tonalite |
| Серія: | Oblique |
| Колекція: | Oblique Tonalite |
| У палеті м.кв.: | 47,5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,5м.кв. (22 шт) |
| Штук в упаковці: | 22 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | OBL15GR |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 7.9 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tonalite |
| Серія: | Oblique |
| Колекція: | Oblique Tonalite |
| У палеті м.кв.: | 47,5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,5м.кв. (22 шт) |
| Штук в упаковці: | 22 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | OBL15LA |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 7.9 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tonalite |
| Серія: | Oblique |
| Колекція: | Oblique Tonalite |
| У палеті м.кв.: | 47,5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,5м.кв. (22 шт) |
| Штук в упаковці: | 22 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | OBL15NE |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 7.9 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tonalite |
| Серія: | Oblique |
| Колекція: | Oblique Tonalite |
| У палеті м.кв.: | 47,5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,5м.кв. (22 шт) |
| Штук в упаковці: | 22 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | OBL15TA |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 7.9 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tonalite |
| Серія: | Oblique |
| Колекція: | Oblique Tonalite |
| У палеті м.кв.: | 47,5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,5м.кв. (22 шт) |
| Штук в упаковці: | 22 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | OBL15VE |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63























