Плитка 15.2x15.2 Artworks Verdigris Original Style з колекції Artworks Verdigris Original Style
Original Style
Керамічна плитка Плитка 15.2x15.2 Artworks Verdigris Original Style з колекції Artworks Verdigris Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15.2x15.2 Artworks Verdigris Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15.2см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Плитка 15.2x15.2 Artworks Verdigris Original Style з колекції Artworks Verdigris Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15.2x15.2 Артворкс Вардігріс Орігінел Стйл з колекції Артворкс Вардігріс Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Плитка 15.2x15.2 Артворкс Вердігріс Орігінал Стюле з колекції Артворкс Вердігріс Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15.2 × 15.2 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Verdigris Original Style |
| Колекція | Artworks Verdigris |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 33 шт / 0.3 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GVE9000 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(60,15,76) HEX: #c2c2a5 RGB: 194, 194, 165 | RAL Design: 110 80 20 Mint Ice Green (Зелене М'яте Морозиво)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 15.2x15.2 Artworks Verdigris Original Style з колекції Artworks Verdigris Original Style