Плитка 15.2x15.2 Artworks Umber Original Style з колекції Artworks Umber Original Style
Original Style
Керамічна плитка Плитка 15.2x15.2 Artworks Umber Original Style з колекції Artworks Umber Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15.2x15.2 Artworks Umber Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15.2см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 7. |
Плитка 15.2x15.2 Artworks Umber Original Style з колекції Artworks Umber Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15.2x15.2 Артворкс Юмбар Орігінел Стйл з колекції Артворкс Юмбар Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Плитка 15.2x15.2 Артворкс Умбер Орігінал Стюле з колекції Артворкс Умбер Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15.2 × 15.2 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Umber Original Style |
| Колекція | Artworks Umber |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 33 шт / 0.29 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GMB9000 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 15.2x15.2 Artworks Umber Original Style з колекції Artworks Umber Original Style