Мозаїка Eternity Emperador 29.7x29.7 Mosaics LAntic Colonial з колекції Mosaics LAntic Colonial
LAntic Colonial

Керамічна плитка Мозаїка Eternity Emperador 29.7x29.7 Mosaics LAntic Colonial з колекції Mosaics LAntic Colonial виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Eternity Emperador 29.7x29.7 Mosaics LAntic Colonial найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.7см і довжина плитки дорівнює 29.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7013 Коричнево-сірий Pantone 445. |
Мозаїка Eternity Emperador 29.7x29.7 Mosaics LAntic Colonial з колекції Mosaics LAntic Colonial може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Ітарніті Імпарейдор 29.7x29.7 Мозейкс Лентік Колонайял з колекції Мозейкс Лентік Колонайял", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Етерніті Емперадор 29.7x29.7 Мосаісс Лантіс Колоніал з колекції Мосаісс Лантіс Колоніал". Виробник цієї плитки LAntic Colonial може бути помилково написаний як LAnticcolonial, Лентік Колонайял, Лантіс Колоніал і навіть як ДФтешс Сщдщтшфд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.7 × 29.7 см |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | LAntic Colonial |
| Серія | Mosaics LAntic Colonial |
| Колекція | Mosaics |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 10 шт / 15.01 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | L242521811 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(60,50,24) HEX: #3d3d1f RGB: 61, 61, 31 | RAL Design: 110 30 20 Nori Seaweed Green (Чорно-Зелена Водорість Норі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 5743 5743 | |
| hsv(60,40,29) HEX: #4a4a2c RGB: 74, 74, 44 | RAL Design: 110 40 20 Antique Green (Античний Зелений)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 5743 5743 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







5 reviews for Мозаїка Eternity Emperador 29.7x29.7 Mosaics LAntic Colonial з колекції Mosaics LAntic Colonial