Мозаїка Eternity Cream 29.7x29.7 Mosaics LAntic Colonial з колекції Mosaics LAntic Colonial
LAntic Colonial

Керамічна плитка Мозаїка Eternity Cream 29.7x29.7 Mosaics LAntic Colonial з колекції Mosaics LAntic Colonial виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Eternity Cream 29.7x29.7 Mosaics LAntic Colonial найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.7см і довжина плитки дорівнює 29.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 7. |
Мозаїка Eternity Cream 29.7x29.7 Mosaics LAntic Colonial з колекції Mosaics LAntic Colonial може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Ітарніті Креейм 29.7x29.7 Мозейкс Лентік Колонайял з колекції Мозейкс Лентік Колонайял", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Етерніті Среам 29.7x29.7 Мосаісс Лантіс Колоніал з колекції Мосаісс Лантіс Колоніал". Виробник цієї плитки LAntic Colonial може бути помилково написаний як LAnticcolonial, Лентік Колонайял, Лантіс Колоніал і навіть як ДФтешс Сщдщтшфд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.7 × 29.7 см |
| Вага | 22.4 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | LAntic Colonial |
| Серія | Mosaics LAntic Colonial |
| Колекція | Mosaics |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.9 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 10 шт / 15.01 кг |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Камень |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | L242521791 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







5 reviews for Мозаїка Eternity Cream 29.7x29.7 Mosaics LAntic Colonial з колекції Mosaics LAntic Colonial