Мозаїка 30,5x32,3 Calacatta Copper Wa 01 Luc Foliage - Wanderlast - ATA9 з колекції Wanderlast Mirage



Керамічна плитка Мозаїка 30,5x32,3 Calacatta Copper Wa 01 Luc Foliage - Wanderlast - ATA9 з колекції Wanderlast Mirage виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30,5x32,3 Calacatta Copper Wa 01 Luc Foliage - Wanderlast - ATA9 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 32.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Мозаїка 30,5x32,3 Calacatta Copper Wa 01 Luc Foliage - Wanderlast - ATA9 з колекції Wanderlast Mirage може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30,5x32,3 Колекеттєй Коппар О 01 Л'юк Фоліадж Онарлест ATA9 з колекції Онарлест Мєрейдж", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30,5x32,3 Калакатта Коппер Ва 01 Лус Фоліаге Вандерласт ATA9 з колекції Вандерласт Міраге". Виробник цієї плитки Mirage може бути помилково написаний як Mirage, Mirag, Мєрейдж, Міраге і навіть як Ьшкфпу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шестикутник |
| Розмір | 30.5 × 32.3 см |
| Вага | 14 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mirage |
| Серія | Wanderlast |
| Колекція | Wanderlast Mirage |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 10 шт |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | ATA9 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(24,56,53) HEX: #875a3b RGB: 135, 90, 59 | RAL Design: 050 40 30 Curry Brown (Коричневий Каррі)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 875 875 | |
| hsv(24,50,59) HEX: #96694b RGB: 150, 105, 75 | RAL Design: 060 50 30 Mustard Brown (Коричнева Гірчиця)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 4715 4715 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







5 reviews for Мозаїка 30,5x32,3 Calacatta Copper Wa 01 Luc Foliage - Wanderlast - ATA9 з колекції Wanderlast Mirage