

Керамічна плитка Мозаїка 30,5x32,3 Azul Puro Wa 04 Luc Foliage - Wanderlast - ATA8 з колекції Wanderlast Mirage виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30,5x32,3 Azul Puro Wa 04 Luc Foliage - Wanderlast - ATA8 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 32.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5024 Пастельно-синій Pantone 659. |
Мозаїка 30,5x32,3 Azul Puro Wa 04 Luc Foliage - Wanderlast - ATA8 з колекції Wanderlast Mirage може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30,5x32,3 Езул Пєро О 04 Л'юк Фоліадж Онарлест ATA8 з колекції Онарлест Мєрейдж", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30,5x32,3 Азул Пуро Ва 04 Лус Фоліаге Вандерласт ATA8 з колекції Вандерласт Міраге". Виробник цієї плитки Mirage може бути помилково написаний як Mirage, Mirag, Мєрейдж, Міраге і навіть як Ьшкфпу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шестикутник |
| Розмір | 30.5 × 32.3 см |
| Вага | 14 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mirage |
| Серія | Wanderlast |
| Колекція | Wanderlast Mirage |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 10 шт |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | ATA8 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(210,33,71) HEX: #7997b5 RGB: 121, 151, 181 | RAL Design: 260 60 20 Cranberry Blue (Синя Голубика)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 659 659 | |
| hsv(200,25,71) HEX: #88a6b5 RGB: 136, 166, 181 | RAL Design: 240 70 15 Bermuda Blue (Бермудський Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 645 645 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(200,23,76) HEX: #95b3c2 RGB: 149, 179, 194 | RAL Design: 240 70 15 Bermuda Blue (Бермудський Синій)RAL Classic: 7040 Сіре вікноPantone: 278 278 | |
| hsv(210,36,65) HEX: #6a88a6 RGB: 106, 136, 166 | RAL Design: 260 60 20 Cranberry Blue (Синя Голубика)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 646 646 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








5 reviews for Мозаїка 30,5x32,3 Azul Puro Wa 04 Luc Foliage - Wanderlast - ATA8 з колекції Wanderlast Mirage