

Керамічна плитка Декор Sacra Nat 59.2x59.5 Sao Luis Aparici з колекції Sao Luis Aparici виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Sacra Nat 59.2x59.5 Sao Luis Aparici найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59.2см і довжина плитки дорівнює 59.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Декор Sacra Nat 59.2x59.5 Sao Luis Aparici з колекції Sao Luis Aparici може бути прочитано англійською мовою як "Декор Секрєй Нет 59.2x59.5 Сі Ліс Епарісі з колекції Сі Ліс Епарісі", на неправильно прочитаном як "Декор Сасра Нат 59.2x59.5 Сао Луіс Апарікі з колекції Сао Луіс Апарікі". Виробник цієї плитки Aparici може бути помилково написаний як Aparici, Aparic, Епарісі, Апарікі і навіть як Фзфкшсш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 59.2 × 59.5 см |
| Вага | 31.4 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Aparici |
| Серія | Sao Luis Aparici |
| Колекція | Sao Luis |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.402 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.402 м.кв. / 4 шт / 31.4 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 8431940336195 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,7,82) HEX: #c2d1d1 RGB: 194, 209, 209 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,7,88) HEX: #d1e0e0 RGB: 209, 224, 224 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(240,25,47) HEX: #5a5a78 RGB: 90, 90, 120 | RAL Design: 290 40 15 Agate Violet (Фіолетовий Агат)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









3 reviews for Декор Sacra Nat 59.2x59.5 Sao Luis Aparici з колекції Sao Luis Aparici