

Керамічна плитка Декор Azevedo Nat 59.2x59.5 Sao Luis Aparici з колекції Sao Luis Aparici виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Azevedo Nat 59.2x59.5 Sao Luis Aparici найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59.2см і довжина плитки дорівнює 59.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Декор Azevedo Nat 59.2x59.5 Sao Luis Aparici з колекції Sao Luis Aparici може бути прочитано англійською мовою як "Декор Езеведо Нет 59.2x59.5 Сі Ліс Епарісі з колекції Сі Ліс Епарісі", на неправильно прочитаном як "Декор Азеведо Нат 59.2x59.5 Сао Луіс Апарікі з колекції Сао Луіс Апарікі". Виробник цієї плитки Aparici може бути помилково написаний як Aparici, Aparic, Епарісі, Апарікі і навіть як Фзфкшсш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 59.2 × 59.5 см |
| Вага | 31.4 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Aparici |
| Серія | Sao Luis Aparici |
| Колекція | Sao Luis |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.402 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.402 м.кв. / 4 шт / 31.4 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 8431940336270 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(195,29,82) HEX: #94c2d1 RGB: 148, 194, 209 | RAL Design: 230 80 20 Light Blue (Світло-Синій)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 283 283 | |
| hsv(0,27,65) HEX: #a67979 RGB: 166, 121, 121 | RAL Design: 020 60 20 Retro Pink (Ретро-Рожевий)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 8062 8062 | |
| hsv(0,25,71) HEX: #b58888 RGB: 181, 136, 136 | RAL Design: 020 60 20 Retro Pink (Ретро-Рожевий)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 5215 5215 | |
| hsv(200,20,88) HEX: #b4d1e0 RGB: 180, 209, 224 | RAL Design: 250 80 15 Himalaya Blue (Гімалайський Синій)RAL Classic: 7040 Сіре вікноPantone: 278 278 | |
| hsv(0,23,76) HEX: #c29595 RGB: 194, 149, 149 | RAL Design: 030 70 10 Florida Grey (Сіра Флорида)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 5215 5215 | |
| hsv(45,27,88) HEX: #e0d1a4 RGB: 224, 209, 164 | RAL Design: 095 85 20 Dull Light Yellow (Мутний Світло-Жовтий)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 454 454 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









4 reviews for Декор Azevedo Nat 59.2x59.5 Sao Luis Aparici з колекції Sao Luis Aparici