

Керамічна плитка Декор Eliseos R Blanco 20x20 Alameda Vives з колекції Alameda Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Eliseos R Blanco 20x20 Alameda Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9010 Білий Pantone 2707. |
Декор Eliseos R Blanco 20x20 Alameda Vives з колекції Alameda Vives може бути прочитано англійською мовою як "Декор Ілізіос Р Бленко 20x20 Олеймедєй Вівс з колекції Олеймедєй Вівс", на неправильно прочитаном як "Декор Елісеос Р Бланко 20x20 Аламеда Вівес з колекції Аламеда Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 18 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Alameda Vives |
| Колекція | Alameda |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 25 шт / 18 кг |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PRTU 120AG LV |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,100) HEX: #fff0f0 RGB: 255, 240, 240 | RAL Design: 360 93 05 Arrowhead White (Білий Стрілолист)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор Eliseos R Blanco 20x20 Alameda Vives з колекції Alameda Vives