Плитка Alameda Vives Іспанія
Плитка серії Alameda Vives виробництва Vives (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Alameda Vives необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Alameda Vives, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Alameda Vives для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 2 842,50 грн., у серії представлено 9 плиток.
Керамічна плитка з колекції Alameda Vives виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Характеристики
| Вага: | 18 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Vives |
| Серія: | Alameda Vives |
| Колекція: | Alameda |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Товщина: | 8 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1 м.кв. / 25 шт / 18 кг |
| Штук в упаковці: | 25 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PRTU 120B LV |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 18 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Vives |
| Серія: | Alameda Vives |
| Колекція: | Alameda |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Товщина: | 8 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1 м.кв. / 25 шт / 18 кг |
| Штук в упаковці: | 25 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PRTU 120AG LV |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 18 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Vives |
| Серія: | Alameda Vives |
| Колекція: | Alameda |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Товщина: | 8 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1 м.кв. / 25 шт / 18 кг |
| Штук в упаковці: | 25 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PRTU 120DG LV |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 18 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Vives |
| Серія: | Alameda Vives |
| Колекція: | Alameda |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Товщина: | 8 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1 м.кв. / 25 шт / 18 кг |
| Штук в упаковці: | 25 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PRTU 120B RM |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 18 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Vives |
| Серія: | Alameda Vives |
| Колекція: | Alameda |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Товщина: | 8 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1 м.кв. / 25 шт / 18 кг |
| Штук в упаковці: | 25 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PRTU 120G LV |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 18 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Vives |
| Серія: | Alameda Vives |
| Колекція: | Alameda |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Товщина: | 8 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1 м.кв. / 25 шт / 18 кг |
| Штук в упаковці: | 25 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PRDE RB120W RM |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 18 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Vives |
| Серія: | Alameda Vives |
| Колекція: | Alameda |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Товщина: | 8 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1 м.кв. / 25 шт / 18 кг |
| Штук в упаковці: | 25 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PRDE RB60AG RM |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 18 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Vives |
| Серія: | Alameda Vives |
| Колекція: | Alameda |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Товщина: | 8 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1 м.кв. / 25 шт / 18 кг |
| Штук в упаковці: | 25 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PRTU 120G RM |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 18 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Vives |
| Серія: | Alameda Vives |
| Колекція: | Alameda |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Товщина: | 8 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1 м.кв. / 25 шт / 18 кг |
| Штук в упаковці: | 25 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PRDE RB60A RM |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













