Декор Decor A 10x30 Exquisit Monopole з колекції Exquisit Monopole
Monopole

Керамічна плитка Декор Decor A 10x30 Exquisit Monopole з колекції Exquisit Monopole виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Decor A 10x30 Exquisit Monopole найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 436. |
Декор Decor A 10x30 Exquisit Monopole з колекції Exquisit Monopole може бути прочитано англійською мовою як "Декор Декор Ей 10x30 Іксквіжіт Монопол з колекції Іксквіжіт Монопол", на неправильно прочитаном як "Декор Декор А 10x30 Екскьуісіт Монополе з колекції Екскьуісіт Монополе". Виробник цієї плитки Monopole може бути помилково написаний як Monopole, Monopol, Монопол, Монополе і навіть як Ьщтщзщду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 30 см |
| Вага | 25.7 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Monopole |
| Серія | Exquisit Monopole |
| Колекція | Exquisit |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.5 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 22 шт / 8.8 кг |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,23,76) HEX: #c2a495 RGB: 194, 164, 149 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 436 436 | |
| hsv(20,25,71) HEX: #b59788 RGB: 181, 151, 136 | RAL Design: 050 60 20 Caramel Brown (Карамельно-Коричневий)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(0,33,53) HEX: #875b5b RGB: 135, 91, 91 | RAL Design: 020 50 20 Red Grey (Червоно-Сірий)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 5205 5205 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(0,38,47) HEX: #784a4a RGB: 120, 74, 74 | RAL Design: 020 40 20 Antique Red (Античний Червоний)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 5195 5195 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(0,43,41) HEX: #693c3c RGB: 105, 60, 60 | RAL Design: 020 30 20 Kremlin Red (Кремлівський Червоний)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 504 504 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,50,35) HEX: #592d2d RGB: 89, 45, 45 | RAL Design: 030 30 20 Autumn Leaf Red (Червона Осіння Листя)RAL Classic: 8012 Червоно-коричневийPantone: 504 504 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(0,33,18) HEX: #2e1f1f RGB: 46, 31, 31 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 8017 Шоколадно-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,30,59) HEX: #966969 RGB: 150, 105, 105 | RAL Design: 020 50 20 Red Grey (Червоно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5205 5205 | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Декор Decor A 10x30 Exquisit Monopole з колекції Exquisit Monopole