Плитка Vitaminic Monopole Іспанія
Плитка серії Vitaminic Monopole виробництва Monopole (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Vitaminic Monopole необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Vitaminic Monopole, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Vitaminic Monopole для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 239,50 грн., у серії представлено 9 плиток.
Керамічна плитка з колекції Vitaminic Monopole виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Характеристики
| Вага: | 24 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Monopole |
| Серія: | Vitaminic Monopole |
| Колекція: | Vitaminic |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.16 м.кв. |
| Товщина: | 8 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 22 шт / 8.8 кг |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Глянцева |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Monopole |
| Серія: | Vitaminic Monopole |
| Колекція: | Vitaminic |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 25 шт / 12.76 кг |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Глянцева |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 23.52 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Monopole |
| Серія: | Vitaminic Monopole |
| Колекція: | Vitaminic |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.44 м.кв. |
| Товщина: | 8 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 22 шт / 8.8 кг |
| Штук в упаковці: | 12 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Глянцева |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 23.1 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Monopole |
| Серія: | Vitaminic Monopole |
| Колекція: | Vitaminic |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.35 м.кв. |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 25 шт / 12.76 кг |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Глянцева |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 23.52 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Monopole |
| Серія: | Vitaminic Monopole |
| Колекція: | Vitaminic |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 25 шт / 12.76 кг |
| Штук в упаковці: | 12 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Глянцева |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 23.1 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Monopole |
| Серія: | Vitaminic Monopole |
| Колекція: | Vitaminic |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.35 м.кв. |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 25 шт / 12.76 кг |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Глянцева |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 24 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Monopole |
| Серія: | Vitaminic Monopole |
| Колекція: | Vitaminic |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.16 м.кв. |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 25 шт / 12.76 кг |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Глянцева |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 23.1 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Monopole |
| Серія: | Vitaminic Monopole |
| Колекція: | Vitaminic |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.35 м.кв. |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 25 шт / 12.76 кг |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Глянцева |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 26.5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Monopole |
| Серія: | Vitaminic Monopole |
| Колекція: | Vitaminic |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.45 м.кв. |
| Товщина: | 8 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 22 шт / 8.8 кг |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Глянцева |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












